Personeel

S van Rooyen | Laerskool Oranje-Noord

Mnr. S. van Rooyen

  • Skoolhoof

Mnr. B. van den Berg

  • Onderhoof
  • Graad 6

A Marais | Laerskool Oranje-Noord

Mev. A. Marais

  • Waarnemende Onderhoof
  • Departementshoof
  • Graad 2

G Els | Laerskool Oranje-Noord

Mnr. G. Els

  • Departementshoof (Intermediêre & Senior fase)
  • Graad 6 & 7

G Nel | Laerskool Oranje-Noord

Mnr. G. Nel

  • Departementshoof (Intermediêre & Senior Fase)
  • Graad 4

L van Zyl | Laerskool Oranje-Noord

Mev. L. van Zyl

  • Departementshoof (Intermediêre & Senior Fase)
  • Graad 6

Mnr. J. du Plessis

  • Sportbestuurder & Departementshoof (Senior & Intermediêre Fase)

C. Deetlefs

  • Graad 7

D Kapp

D. Kapp

  • Graad 7

N Barnard | Laerskool Oranje-Noord

N. Barnard

  • Graad 7

E Conradie | Laerskool Oranje-Noord

E. Conradie

  • Graad 7

R van Rooyen

R. van Rooyen

  • Graad 6

L Pool | Laerskool Oranje-Noord

L. Pool

  • Graad 6

D Malan | Laerskool Oranje-Noord

D. Malan

  • Graad 6

J.P Brandsen

  • Graad 6

C Carstens | Laerskool Oranje-Noord

C. Carstens

  • Graad 5

M Vollgraaff | Laerskool Oranje-Noord

M. Vollgraaff

  • Graad 5

E Lubbe | Laerskool Oranje-Noord

E. Heyns

  • Graad 5

K. Kruger

  • Graad 5

N. Myburgh

  • Graad 5

J Mocké | Laerskool Oranje-Noord

J. Mocké

  • Graad 4

U Pieterse | Laerskool Oranje-Noord

U. Pieterse

  • Graad 4

T. de Wet

  • Graad 4

M. du Toit

  • Graad 4

M. Isaacs

  • Graad 3

H. Klopper

  • Graad 3

A Eiman | Laerskool Oranje-Noord

A. Eiman

  • Graad 3

M Engelbrecht | Laerskool Oranje-Noord

M. Engelbrecht

  • Graad 3

A Verdoes | Laerskool Oranje-Noord

A. Verdoes

  • Graad 3

E Fölscher | Laerskool Oranje-Noord

E. Fölscher

  • Graad 2

J Potgier | Laerskool Oranje-Noord

J. van Zyl

  • Graad 2

E Smith | Laerskool Oranje-Noord

E. Smit

  • Graad 2

M van Niekerk | Laerskool Oranje-Noord

M. van Niekerk

  • Graad 2

J Benn | Laerskool Oranje-Noord

J. Benn

  • Graad 1

G. Chapman

  • Graad 1

C van der Colf | Laerskool Oranje-Noord

C. van der Colff

  • Graad 1

M. Steenkamp

  • Graad 1

S von Wielligh | Laerskool Oranje-Noord

S. von Wielligh

  • Graad 1

E van Baalen | Laerskool Oranje-Noord

E. van Baalen

  • Graad R

C du Plessis

C. du Plessis

  • Graad R

B Visagie | Laerskool Oranje-Noord

B. Visagie

  • Graad R

R Steenkamp | Laerskool Oranje-Noord

R. Steenkamp

  • Graad R

G Jonas

G. Jonas

  • Hasie Kalbassie
  • Speelskool

I Nel | Laerskool Oranje-Noord

I. Nel

  • Musiek

E Kühn | Laerskool Oranje-Noord

E. Kühn

  • Musiek

I Riley | Laerskool Oranje-Noord

I. Riley

  • Futurekids
  • Graad 7
  • Graad 6

H. Vollgraaff

  • Sekretaresse

F Grové | Laerskool Oranje-Noord

F. Grové

  • Sekretaresse

L van der Vyver | Laerskool Oranje-Noord

L. van der Vyver

  • Sekretaresse

Kopiereg © 2021. Laerskool Oranje-Noord. Alle Regte Voorbehou.

Webblad Ontwerp & Onderhou deur Web Ateljee